ما را در تلگرام دنبال کنید.>   

ساختمان های مدرن پکن اولین بناهای مدرن چین

پکن پایتخت کشور بزرگ و قدرتمند چین و یکی از شهرهای بزرگ جهان است. در این شهر بناهای بسیاری ساخته شده است که برخی در جهان بی نظیر و یا کم نظیرند که در این مختصره به ذکر برخی از آنها می پردازیم.

ساختمان Ùای مدرن پکن ،اولین بناÙای مدرن چین ،موز٠ملی چین، کاخ فرÙنگ ملل، ایستگا٠را٠آÙن پکن، ورزشگا٠کارگران، نمایشگاÙ  ملی کشاورزی، Ùتل دیائویوتای، Ùتل مینزو ، Ùتل اورسیز، موز٠نظامی انقلاب خلق چین ،مقبر٠Ùای سلسل٠مینگ ،سلسل٠مینگ ،سرنوشت امپراتوری مینگ ،آرامگا٠امپراتوران مینگ ،پادشاÙان چین ،بالی کیانو یا پل Ùشت مایلی ،بالی کیانو ،پل Ùشت مایلی ،پل Ùای معروف پکن ،پل بالی کیانو پکن ،پل Ùشت مایلی پکن ،مجموع٠بناÙای ژونگ نان Ùای و پل لوگو ،ژونگ نان Ùای ،قصرÙای ژونگ نان Ùای ،بناÙای ژونگ نان Ùای ،مجمووع٠بناÙای ژونگ نان Ùای ،پل لوگو پکن ،پل مارکوپولو ،شیر سنگی پل لوگو ،شروع جنگ چین و ژاپن ،قلع٠نظامی وان پینگ ،پل جید بلت و قصر تابستانی پکن ،بناÙای قدیمی Ø´Ùر پکن ،پل جیت بلت ،قصر تابستانی قدیمی ،سرنوشت قصر تابستانی سلطنتی ،بناÙای تاریخی پکن ،قصر تابستانی پکن ،دریاچ٠کان مینگ ،مشخصات قصر تابستانی پکن ،قصر تابستانی خانواد٠سلطنتی ،قصر تابستانی Ø´Ùر پکن ،مÙمترین بناÙای میدان تیانان من پکن , ساختمان بزرگ خلق و کیان من ،ساختمان بزرگ خلق پکن ،کیان من ،درواز٠کیان من پکن ،درواز٠ژنگ یانگ من ،دادگا٠عالی پکن ،بناÙای مÙم میدان تیانان من ،میدان تیانان من پکن ،آرامگا٠مائو تس٠دانگ ،درواز٠ژنگ یانگ من ،بنای یادبود قÙرمانان خلق چین ،شÙر ممنوع٠پکن ،بناÙای تاریخی چین ،اشیای قدیمی Ø´Ùر ممنوعÙ،موز٠کاخ Ø´Ùر ممنوع٠،اشیاء چینی Ø´Ùر ممنوع٠،شÙر ممنوع٠،بیجینگ Ø´Ùر ممنوع٠،فÙرست میراث جÙانی ،مساحت Ø´Ùر ممنوع٠،مشخصات جغرافیایی Ø´Ùر ممنوعÙ،تاریخچ٠شÙرممنوع٠چین ،بزرگترین کاخ قدیمی ،شÙر ممنوع٠پکن ،قصرÙای Ø´Ùرممنوع٠،قصر تای ح٠،قصر جون ح٠،قصر بایوح٠،

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

ادامه مطلب . . .

شرکت بازرگانی فیروزه--09129374366---firoozetrading مدرن ,پکن ,چین ,بناهای ,های ,اولین ,مدرن پکن ,های مدرن ,پکن اولین ,بناهای مدرن ,در اینمنبع

خرید فندک از چین , فندکهای وارداتی توسط بازرگانی فیروزه .

نفتالین چیست ؟ | ویژگی های نفتالین | ساختار مولکولی نفتالین

انواع شمع خودرو

ژیلت چگونه اختراع شد؟

لنت ترمز چیست و چطور کار می‌کند؟

شمع خودرو چگونه کار می‌کند؟

حمل هوایی , حمل دریایی , کارگو , در کشور چین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

فروش دستگاه ماینر تد تهران تد کسب و کار ایرانی دنیای از خوشمزه ها تعمیر ماشین لباسشویی در برند های مختلف متانول سایت شخصی سپهر حسین زاده دانلود رایگان شیفت پلاس مرکز انواع برش لیزر مس خرید و فروش لوازم یدکی بابکت